Rzymskie dziewczyny (2018-2020)
Rzymskie dziewczyny: Sezon 3 Rzymskie dziewczyny sezon 3, odcinek 6
odcinek Rzymskie dziewczyny (2018-2020)

Poza akwarium

Beyond the Aquarium 49m
7,4 56
ocen
7,4 10 1 56
Rzymskie dziewczyny
powrót do forum s3e6

Po obejrzeniu całości trochę się zawiodłam na zakończeniu. Przez całe sezony oglądaliśmy to jak Chiara zmienia się z dziewczynki w niegrzeczna kobietę. Na początku pod namowa Ludo, która imprezowała i wciągnęła w to Chiarę. Tak samo relacja Damiana z Chiara jak się zaczęła tak się skończyła. Myślałam, że ich relacja nabierze bardziej zaplątanych wirów po tym jak on się wszystkiego dowiedział. No i pojawienie się nowej dziewczyny, która zaraz była dziewczyna Damiano. Koniec odcinka przykry. Chiara ląduje w zakładzie dla nieletnich. Przed osadzeniem ją wraz z Ludo i Chiara wytatuują sobie zarys miśka na ręce. W ostateczności kiedy Ludo mówi, że będzie dzwonić sytuacja jest odwrotna. Według mnie Ludo odłącza się od tamtego życia. Posiada już nowa koleżankę i tylko dowodzi to że relacja z Chiara nie przetrwała. Jedyna osoba, która ja odwiedziła jest Niccolo. Pod koniec odcinka widać jak Chiara spogląda na tatuaż i płacze. Utwierdza mnie to w przekonaniu, że zdała sobie sprawę z tego ,że została sama. Dziewczyny same są sobie winne ale według mnie gdyby nie Ludo Chiara nie poznała by wgl Fiore i tego wszystkiego. To był mały zalążek tego wszystkiego. Mam wrażenie, że Fiore na początku chciał uciec od tego wszystkiego z Ludo w której się zakochał. W jednym z odcinków wcześniejszego sezonu spoglądał na Ludo i widać, że mu się to nie podobało. Niestety po przejęciu całych interesów przestało mu zależeć na tym. Zakończenie powinno być lepsze niż to co nam zaoferowali według mnie. Wszelkie zmiany jakie zaszły w bohaterach pod wpływem towarzystwa zostały dobrze ukazane. Szkoda tylko, że reżyserzy nie zaoferowali więcej zwrotów akcji

Alpaczino_2

Nie skumałam czemu matka Ludo poszła do więzienia ?

noemiasz

bo w pewnym momencie skapnęła się, że pieniądze które dostaje od Ludovici są z prostytucji, a mimo to, nic nie zrobiła z zaistniałą sytuacją. Wolała sobie wmawiać, że w sumie to nie wie skąd są te pieniądze.

cichypit

Ale za to idzie się do więzienia???

CAROLL_2

Gdyby Ludo była pełnoletnia - pewnie nie, ale matka brała pieniądze kiedy Ludo miała 16/17 lat. Poza tym trzeba wziąć pod uwagę to że w tej kwestii włoskie prawo może różnić się od polskiego i coś co u nas "uszloby na sucho" tam może być karane.

CAROLL_2

Tak idzie się, w Polsce też, prostytucja jest legalna jeśli jest się pełnoletnim, jedynie stręczycielstwo i wzbogacanie się na prostytucji innych jest karalne, poza tym w histroii na której podstawie nakręcono film jedna z matek poszła też do więzienia, bo sama zaangażowała się mocno w proceder i nakłaniała córkę do prostytucji i pomagała jej dla kasy, którą cóka zarabiała... do tego dochodzi fakt, że Ludo była nieletnia... bardzo dobrze, gdyby jej matka była normalna i zachowywała się jak matka od początku Ludo może nigdy nie zajęłaby się prostytucją

Alpaczino_2

Generalnie trzeci sezon różni się diametralnie od dwóch poprzednich - jest po prostu bardzo smutny.
Paradoksalnie od Ludo wszystko się zaczęło, cały ten syf, ale koniec końców to Ludovica wyszła na tym najlepiej, a Chiara została na koniec sama.
Chiara straciła przyjaciół, paczkę,szkołę A jej rodzice się rozstali.
Natomiast Ludo zyskała nowe życie, odnalazła się w tym wszystkim - może dlatego że chciała zmiany w życiu, oderwania od prostytucji, którą uprawiał z innych powodów niż Chiara - tej to się po prostu podobało, lubiła to, do momentu kiedy coś w niej pękło i już na koniec nie była w stanie tego robić

ocenił(a) serial na 7
lookacz2007

Mam wrażenie, że Ludo zostawiała Chiare i ruszyła własna ścieżka. Szkoda, że tak to przedstawili po tym wszystkim co przeszły..

Alpaczino_2

Ludo nie jest niczemu winna, kazdy jest kowalem swojego losu. Chiara wybrala i jest sobie winna. Miala szanse na milosc i dobre zycie, a nie skorzystala. Uzaleznila sie od prostytucji. Ogolnie irytujaca postac i wiecznie nadąsana. Ludo górą! A poznanie nowej dziewczyny to byla najlepsza decyzja Domi, uganianie sie za Chiara zaczynalo byc irytujace. Sama sobie winna. I jeszcze ten tekst "możemy byc razem, ale nie obiecuje ze zerwe z prostytucja..." . No nie, to mnie dobiło

ocenił(a) serial na 6
olka34_filmweb

podpisuje się pod tym 100%!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones