PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653729}
6,9 1 214
ocen
6,9 10 1 1214
Code:Breaker
powrót do forum serialu Code:Breaker

Mam pytanie. Czy Ogamiego i Sakurę coś łączy, czy nie? bo oglądając animę można odnieść takie wrażenie, że tak powinno być, ale tego w żadne sposób nie widać. Według mnie postać Ogamiego jak i Sakury jest źle wykreowana, a szczególnie ich charaktery (+ wygląd Sakury- już jej koleżanki lepiej wyglądały, ale tu już wina rysownika mangi) :) Ogamiemiu brakuje więcej luzu i zwykłym większym zainteresowaniem kobietami. Natomiast Sakurze brakuje przede wszystkim więcej kobiecości. Fabuła nie jest taka zła, ale akcja zaczyna się dopiero od 7 odc. Mimo, że nie czytam mangi muszę stwierdzić że jest ona lepsza (wnioskując z wypowiedzi tych co czytają). Anime zrobione tylko po to, aby wypromować mangę.

ocenił(a) serial na 9
films100

Czytam mangę i jak na razie nie ma jakiś wątków miłosnych ale ich relacje się polepszyły. Ogami coraz bardziej martwi się o Skurę i ratuje ją z opresji. Trochę zmienia się jego charakter ale nie za bardzo. A Sakura właśnie ma być taką ofiarą losu i pacyfistką bo sporo przeszła mino iż tego nie pamięta. (Dopiero potem się dowiaduje) Co do kobiecości to się zgadzam mogła by być bardziej dziewczęca.

films100

Nie rozumiem dlaczego uważasz, że Ogami powinien wykazywać większe zainteresowanie kobietami, i że "brakuje mu luzu". Jego postać taka ma być. Jeśli czytałeś mangę wiesz, że jego życie nie było zbyt ciekawe. Nie miał okazji by rozwinąć w sobie jakiekolwiek uczucia, nikt mu też w tym nie pomógł. Dlatego też jest taki zimny i nieprzystępny. Co do Sakury, to nie zauważyłam, żeby zachowywała się wyjątkowo niekobieco. Można odnosić takie wrażenie, ale taki jest zamysł postaci (przy tak silnym przekonaniach musi być silną i odważną kobietą). Poza tym jej ojciec jest jednym z liderów Yakuzy - to też musiało jakoś wpłynąć na jej wychowanie. Dalsze rozdziały mangi pokazują jak oboje zmieniają się pod swoim wpływem, szczególnie Rei.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones