Robert CarlyleI

8,1
12 041 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robert Carlyle

Nie wiem, może coś ze mną nie tak, bo robert nie jest ani super przystojny, ani już młody, ale ma w sobie coś takiego, że strasznie mnie kręci.

Do tego genialny aktor, potrafi stworzyć tak różnorodne role i od każdej jego postaci bije taka AURA.

użytkownik usunięty
Ekslibria

Mam takie same odczucia jak Ty :)

Ekslibria

Podpisuję się pod tym. Moim zdaniem to świetny aktor. Zdecydowanie ma w sobie to COŚ. Dobrze na niego popatrzeć zwłaszcza po tym zalewie aktorów "jednej miny".

Ekslibria

Ma coś w sobie, co strasznie przyciąga *.* Prawdę mówiąc, to głównie dla niego oglądam OUaT, a pierwsze dość nijakie jak dla mnie odcinki to tylko on ratował. I choć nie jest przystojny, jest brzydki wręcz, to mi się tam podoba :D

Ekslibria

Ja może nie jestem jego wielką fanką, jeśli chodzi o mężczyznę, ale zdecydowanie charyzmę posiada niesamowitą! Zobacz sobie "Full Monty" - też trochę 'uwodzi', mimo, że przecież nie jest typowym przystojniachą. ; ) a oprócz tego świetny film, świetna komedia.

Ekslibria

Dopisuję się do tego, gra autentyczna, prosta i nadzwyczajna zarazem nawet jak film jest taki sobie to dla niego warto oglądać poza tym kino brytyjskie i Irlandzkie jest super, choć bez napisów ciężkie do zrozumienia.

Ekslibria

Szkoci coś w sobie mają... Dearie :D

Ekslibria

ja zakochana jestem w nim po uszy :-) każda postać w którą się wciela jest genialna…..

ewa78782

Co prawda to prawda.
Jest świetny.

Ekslibria

Jestem facetem, ale wlacze sie do dyskusji by podzielic sie swoja opinią na jego temat przy okazji ze zajrzałem na jego profil. Wedlug mnie to po prostu genialny aktor :) Pamietam, ze kiedys w liceum ogladalismy bardo stary film z nim gdzie zglosil sie na casting do zespolu muzycznego ze wzgledu na brak perspektyw. Pozniej genialna rola bezwzglednego bandyty w kultowym Trainspotting :) Dalej swietna rola ojca nieudacznika w Angela's Ashes. Zapadl mi tez bardzo w pamieci film z jego udzialem o wojnie w Wietnamie chyba. Naprawde wybitny aktor, potrafi grac bardzo zabawne badz nawet żałosne postacie jak w Angela's ashes. Szkoda że nie ma już opcji głosowania na danego aktora, co sie dzieje z tym filmwebem ? To jakis paradoks.

Ekslibria

https://www.youtube.com/watch?v=3QpWeTlv_Gk&index=3&list=FLHvjWdjnxaNBR-I4F4EGIo w
Fajny kawałek.

Ekslibria

Nie jest też wysoki (170) ale prawda ŚWIETNIE się go ogląda. Gość ma jakąś podświadomą "dzikość" w sobie która przyciąga :3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones