Kelly Macdonald

7,3
9 025 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly Macdonald

Wstrętna, irytująca baba. Gra jak drewno.

tonik1983

Ja bym ją ruchnął

tonik1983

masz nasrane pod czaszką

Xerxo

Się Xero nie denerwuj ;p Lubisz takie wstrętne babska, co wyglądają jak żaba monika to twój problem ;d

tonik1983

LoL żaba Monika tego porównania mi brakowało wiedziałem,że skądś ją kojarzę.
Wprawdzie narzucały mi się zawsze końskie porównania,żaba Monika jest wporzo.
Paskuda w dodatku mierna aktorka.

tonik1983

Wybaczcie, że się wtrącę...
Wstrętna?
WSTRĘTNA?
Ona jest piękną kobietą... Skoro ona jest wstrętna to kto teraz może być ładny?
Zapewne sami wyglądacie jak paszczury.

Raein

To, że się wtrąciłeś, to wybaczam, ale takiego gustu wybaczyć nie mogę ;)

tonik1983

W sumie to o gustach się nie rozmawia ale nie rozumiem, że zdaniem innych może być ona zupełnie nieatrakcyjna ;) Ale cóż każdy ma swoje zdanie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
GIZMO_12

mialem na mysli ,,,,,,tonikkkkkkkk*****8 urwa

tonik1983

Jest naprawdę całkiem przyzwoita ;) są o wiele gorsze i brzydsze kobiety ;)

tonik1983

Niejeden oddał się urokom onanizmu widząc młodą i wyuzdaną Kelly w "Trainspotting". Wtedy miała naprawdę to coś; wierzę, że i dziś byłaby w stanie zagrać podobnie, choć aparycja z wiekiem bynajmniej nie pomaga jej w graniu wampa.

oppserwatorr

Nie widziałem tego filmu i chyba nie chcę zobaczyć, skoro ta wątpliwej urody żaba gra tam wampa.

oppserwatorr

Obejrzałem kawałek z nią na yt - jest tak samo irytująca i brzydka, tylko, że młodsza ;p

tonik1983

W ciągu 3 minut wysyłasz sprzeczne ze sobą informacje, więc to źle rokuje Twojej osobie. Poza tym scena z "Trainspotting: zagrana rewelacyjnie, a dziewczyna nie jest typowym obiektem marzeń onanistów lśniących o plastikowej lalce. Ma specyficzną urodę, to fakt, lecz nie można nazwać ją brzydką. Jak ktoś się ślini do Pameli, to ciężko z nim poruszać takie kwestie - bez urazy

oppserwatorr

Że niby co jest sprzecznego? Nie widziałem filmu, po czym obejrzałem kawałek na yt. Jeśli coś źle rokuje, to nieumiejętność czytania ze zrozumieniem.

tonik1983

Podpowiem Ci - najpierw filmu nie chcesz zobaczyć z uwagi na Jej osobę, by po trzech minutach deklarować, że oglądasz na YT fragmenty z tą żabą, której widoku znieść nie możesz. Teraz widzisz sprzeczność :) ? Z mojej strony koniec tematu, Manolo :)

oppserwatorr

Mimo, że najwyraźniej prowadzisz monolog ze sobą, skoro kończysz rozmowę, nie czekając na odpowiedź, to i tak ci odpiszę. Film, który jest filmem fabularnym i trochę trwa, a fragment, wycinek filmu na yt to 2 zupełnie różne sprawy, więc nie, nadal nie ma tu sprzeczności. Ale jeśli tego nie rozumiesz, to najwyraźniej mało do ciebie przemawia. Oprócz urody i talentu tejże aktorki.

tonik1983

Ironii nie da się nauczyć, drogi Toniku - miej to na uwadze.Bez odbioru.

oppserwatorr

Dobra:] już nic nie piszę, bo się obrazisz, bo obrażam twoją kobietę ;p

tonik1983

GAY DETECTED! GAY DETECTED!

bilson

Buhahaha. Jak ktoś jest gejem,jego sprawa,ale żeby to wykrzykiwał na cały filmweb. Gejson jesteśmy z tobą i twoim gejostwem.

tonik1983

Oho, uderz w stół, a nożyce się odezwą.... :D to nie ja uwazam ze ta urocza kobieta jest wstrętna ;)

bilson

Jeden jest homo i lubi facetów, jeden hetero i lubi ładne babki,a inny woli grodzkie i macdonaldy. Są gusta i guściki.

tonik1983

i o to mi chodzi. gusty są różne, ale jesli ktos przyrownuje macdonald do grodzkiej to albo jest zawistną babą, trolem albo gejem... kim jestes?

bilson

Słuchaj,to,że nie lubię obleśnych bab,nie robi ze mnie geja. Ja lubię pasztety,ale na chlebie. Ty na sobie widać.

tonik1983

Tak oglądam i oglądam i faktycznie ma coś z żaby ;]

tonik1983

Bardzo mnie ciekawi kogo uważasz za "piękną" :) Ja tam bardzo lubię tą aktorkę, bardzo ładna i bardzo sympatyczna... Nie obrażaj, tych, którym się podoba... to bez sensu...
Powiedzieć - nie podoba mi się... ok... nie ma w tym nic złego
Ale obrażając ją, obrażasz tych którym się podoba. Obrażasz ich gust... A co my ci zrobiliśmy? :P
Proszę bardzo, powiedz kto taki, ze znanych aktorek, Ci się podoba... jestem ciekaw :)

Kulasisko_Pospolite

Odpowiedź na pytanie - np: Mila Kunis i są setki innych.
Ona jest najzwyczajniej w świecie brzydka i tyle.
Napisałem o jej wyglądzie, trochę chyba za daleko się wybrałeś do przodu twierdząc, że obrażam tych, którym się podoba.

tonik1983

No ja uważam że ona jest śliczna :) mówiąc "Lubisz takie wstrętne babska, co wyglądają jak żaba monika to twój problem " obrażasz nie tylko tego, do którego to kierowałeś... Obrażasz wszystkich którym się ona podoba :) Więc też mnie
A Mila Kunis. Bardzo dobrze -bałem się że powiesz Megan Fox, lub coś w ten deseń :)

Kulasisko_Pospolite

No nie będę nazywał sztucznych i sztucznie wylansowanych tapeciar ładnymi :]
A co do żaby Moniki. No dla mnie to nie jest normalne, że się komuś podoba. Ale jeden woli córkę, inny teściową.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones