Kelly Macdonald

7,3
9 025 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kelly Macdonald

Z uwagą śledzę jej karierę i muszę przyznać, że z filmu na film (roku na rok) staje się piękniejsza! Ostatnio oglądałem ją w Intermission - była po prostu powalająca! Cudowna! Kisses Kelly....

bogusw_2

moze i piekna ale na tym zdjeciu filmweb wyszla cieniutko...

bogusw_2

właśnie jestem po "Finding Neverland" i zachwyciła mnie. grała Piotrusia Pana i mimo że była kobietą, wyszło jej to bardzo dobrze.

toshiro_3

A ja właśnie jestem po Entropii, nie pierwszy raz zresztą. Uwielbiam ten film i kocham tą babkę! I nie mogę zrozumieć czemu bohater tego filmu wybrał jakąś wywłokę, a olał taką śliczną dziewczynę. Kelly od razu przykuła moją uwagę, muszę obejrzeć inne jej filmy.

Lemansky

to musisz zobaczyc trainspotting
:D
lol

markin

O właśnie. Niesamowita jazda w wykonaniu Kelly.

bogusw_2

Również bardzo ją lubię i do niedawna ubolweałem, że zazwyczaj dostaje takie małe role. Tymczasem pojawił się serial BOARDWALK EMPIRE, który każdy jej wielbiciel powinien niezwłocznie obejrzeć. Kelly gra jedną z pierwszoplanowych postaci, jej rola jest świetnie napisana i ma kilka niezapomnianych scen. Wygląda po prostu fantastycznie, zwłaszcza w drugiej połowie serii, kiedy to jej status materialny ulega znacznej poprawie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones