Christopher Eccleston

7,5
8 821 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Eccleston

wg mnie christopher powinien dostac jakąś nagrode za najbardziej tajemniczą,intrygującą oraz oryginalną twarz! Uwielbiam na niego patrzec w "ksiedze diny" . Jednak chyba najbardziej popisowym kawalkiem byli "inni" ,gdzie pomimo braku słów tyle treści przekazał swą grą mimiczną.

g_charlotte

problem tkwi w tym, że nikt takich nagród nie rozdaje...!

mara_daga

co racja to racja, ale on bajeru jest ucieleśnieniem tajemnicy
w serialu Dr. Who, gdy raz po raz zdradzał, że mówi w pięciu miliardach języków, że jego wiedza jest nieograniczona, że ma za sobą potężny bagaż doświadczeń, że nie ma imienia jako takiego...
on jest wprost nieziemski! i wygląda doskonale, jak an swój wiek

Thunder_Blaster

Uwielbiam go,poprostu,kiedy zobaczyłam go w Doctorze Who od razu się zachwyciłam i w duzym stopniu dla niego ogladałam serial,Christopher jest super aktorem.Widzialam go jeszcze w Innych i Księdze Diny,w obu filmach był genialny,to jeden z moich ulubionych aktorów

g_charlotte

zgadzam się. śliczny nie jest ani trochę. ale obejrzałam wszystkie odcinki "doctora who" tylko po to,żeby sobie na niego popatrzeć. ma w sobie hehe to coś (jak już zreszta napisałam wcześniej;-)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones