Christopher Eccleston

7,5
8 835 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Eccleston

Nienawidzę go, bo choćby nie wiem jak się starał, balansuje na granicy obleśności i ledwo wychodzi z tego z twarzą. Za to jest najlepszym Doktorem ever. Serial zacząłem oglądać od sezonu z nim, po regeneracji w dwunaste wcielenie wróciłem do źródeł i obejrzałem większość dostępnych odcinków. I on jak dotąd podobał mi się najbardziej. Ogólnie jako aktor - beznadziejny, jako doktor - rewelacyjny.

Shiloh

Wiesz moze dlaczego zagral tylko jeden sezon ajko Doctor ?
Sam zrezygnowal czy producenci go wywalili ?

Adan69

Dobre pytanie.

Shiloh

Hej :) z tego, co słyszałam, to po prostu podpisał z nimi kontrakt tylko na jeden sezon, bo obawiali się, że próba wznowienia serialu nie wypali. Jak już zrealizowali materiał, to się okazało, że jednak publika entuzjastycznie przyjęła parę Eccelston-Piper. Wtedy już pewnie było za późno na zmiany w fabule odcinków, więc zatrudnili Davida. Tyle zrozumiałam z któregoś z wywiadów :)

użytkownik usunięty
Adan69

Hmm, czytałam, że miał szansę podpisania kontraktu na kolejny sezon, ale sam zrezygnował, ponieważ nie podobały mu się warunki pracy. Nie rozwijał tego za bardzo, ale narzekał na politykę BBC. Dokładny cytat: "I left because of politics. I did not see eye to eye with them. I didn't agree with the way things were being run. I didn't like the culture that had grown up around the series. So I left, I felt, over a principle.", i moje mniej dokładne tłumaczenie: "Odszedłem z uwagi na politykę. Nie odpowiadała mi. Nie pasował mi sposób, w jaki całość była prowadzona. Nie podobała mi się kultura (otoczka) jaka wyrosła wokół serialu. Więc odszedłem, jak czułem, dla zasady."

Shiloh

Jako Doktor rzeczywiście genialny, i straszna szkoda, że tylko jeden sezon grał. Ale dopiero teraz ogarnęłam, że to on grał Malekitha w Thorze 2, a tam wyszedł całkiem spoko, nie było tak źle moim zdaniem ;)

użytkownik usunięty
Shiloh

Straszliwie szpetny facet, zniechęca mnie do oglądania Doktora. Niemożliwe, aby przy takiej tragicznej obsadzie był to dobry serial.

a jednak to jest jest dobry serial. M.in dzięki Ecclestonowi.

No to dużo tracisz z taką postawą

Shiloh

Bardzo dobry był z niego doktor, aczkolwiek co nowy doktor to mam swojego innego faworyta. David świetnie go zastąpił, aczkolwiek co nowy doctor to inny charakter wiec trudno porównywać mi ich. Jego Fantastic! napewno będzie kultowe dla fanów Doctor Who.

rilla_nati

Każdy doctor jest jest niezastąpiony i fantastyczny <--- ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones