Christopher Eccleston

7,5
8 821 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Christopher Eccleston

Mam pytanie, czy ktoś się orientuje, czy Chris będzie brał udział w obchodach 50 rocznicy
powstania Doctora? Gdzieś widziałam komunikat, że nie, ale teraz nie mogę go nigdzie znaleźć i
już nie jestem pewna... z kolei w jednym z wywiadów na pytanie reportera o swój udział w
rocznicowym odcinku odpowiedział "gdybym panu powiedział, musiałbym pana zabić" :) jak
sądzicie? :)

PASION_atka

Chris rozmawiał z Moffatem na temat powrotu na rocznicę, ale w końcu odmówił - przynajmniej tak podaje BBC. Ja mam jednak nadzieję, że Moffat ukrywa przed nami parę informacji, żeby zaskoczyć nas w listopadzie i wierzę, że Dziewiątka się pojawi. :)

martu23

Też mam taką nadzieję! W ogóle na stronie Davida pojawiła się wypowiedź Moffata, że połowy rzeczy nie powiedział, a część to w ogóle kłamstwa :) już się nie mogę doczekać :) taka rola w sumie pasowałaby do Dziewiątego... :)

PASION_atka

Można się tego po nim spodziewać, w końcu zasada numer jeden - Moffat kłamie :D Dziewiątka to mój Doctor i jak go nie zobaczę w tym odcinku, to będę bardzo zawiedziona :(

martu23

Ja tak samo :( mam nadzieję, że Moffat się zlituje i ma gratkę dla fanów każdego Doctora :) 23 listopada jest tak daleko jeszcze! :)

PASION_atka

Uwaga spojler .
Pojawić się pojawia ale nie w sensie grania a raczej dogrania.

kirmarks

To już wiemy... szkoda. Nie wie ktoś, czy on się przypadkiem nie pokłócił z BBC? I o co im mogło chodzić?

PASION_atka

Wiem ze się pokłócił podobno nawet go udzieli miał mieć chyba jeszcze jeden sezon a dali mu jeden.
Bodajże ten kapitan się na ten temat wypowiadał.

kirmarks

Ja gdzieś czytałem na FW że poszło po prostu kasę. Chciał zbyt dużych sum za rolę Doktora i dlatego tak szybko odszedł. Ale nie wiem czy to prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones