PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=989}
7,8 233 532
oceny
7,8 10 1 233532
7,8 37
ocen krytyków
Trainspotting
powrót do forum filmu Trainspotting

Witam

Poszukuje filmu. Oglądałem go jakiś rok temu. Lecz nie znam tytułu. Jeśli ktoś był by w stanie pomóc :)

Film rozpoczyna się w USA kiedy to murzyn jedzie samochodem i pali maryśkę. Zatrzymuje go policjant i mówi że to nie są lata 60 (chyba) i zatrzymuje go do więzienia. Kiedy wychodzi ma już około 45-50lat. Mężczyzna ten ubiera się w sukienkę tak jakby był szkotem. Wysadza fabrykę w której dawniej produkował narkotyki (dragi) . Następnie poznajemy mężczyznę który dzwoni do pewnej kobiety, która jest płatnym zabójcą. Informuje że miała już nikogo nie zabijać, ale mężczyzna obiecuje jej dużo pieniędzy i, że już nigdy więcej nie będzie o nic go prosił. Wracając do tego murzyna zna on przepis na narkotyki bardzo mocne. Leci do Anglii dokładnie do Manchesteru tam odebrać ma go pewien człowiek, który jest ex tej dziewczyny która ma zabić tego murzyna. Jednak ten murzyn z tym kolesiem jadą na stadion i sprzedaje przepis na te dragi . dostaje dużo kasy . Troszkę streściłem.

Powiem tam wpisałem kiedyś w google film podobny do Jestem Bogiem i jakoś tak znalazłem. Oglądałem ostatnio Blow i przypomniał mi się ten film właśnie.

Z góry licze na pomoc :)

ocenił(a) film na 8
imiex

ten film to "Formuła"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones