PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=989}
7,8 233 538
ocen
7,8 10 1 233538
7,8 37
ocen krytyków
Trainspotting
powrót do forum filmu Trainspotting

Wybieram życie.

ocenił(a) film na 7

Kiedy próbujemy wydostać się z nałogu zazwyczaj zostajemy sami. mam mieszane odczucia co do filmu, ale ogólny przekaz jest dobry, pokazuje jakie to wszystko jest ciężkie.

użytkownik usunięty
pawcio_fw

Przekaz tego filmu, raczej nie był taki jak myślisz. Bardziej bym powiedział tak o "Requiem dla snu", który mi się podobał dlatego, że był okropnie brutalny, dosadny i jednoznaczny.
Natomiast ten film, odbieram bardzo metaforycznie. Wydaje mi się, że "Trainspotting" pokazuje nam, że możemy wybierać ścieżki, którymi chodzimy, że sami kreujemy swoje życie. Dałem 10, bo był klimatyczny, nietuzinkowy, nowatorski i miał zupełnie inne spojrzenie na kino. Nie wydaje mi się, że film ma zniechęcać do Narkotyków, chce bardziej przybliżyć nam problemy dzisiejszego świata i zadziwić swoją koncepcją.
Nie zgadzam się z tobą. Chociaż każdy może mieć inne zdanie i inną interpretację. Nie chce ci, oczywiście, niczego narzucać.
Pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones