PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=989}
7,8 233 384
oceny
7,8 10 1 233384
7,8 36
ocen krytyków
Trainspotting
powrót do forum filmu Trainspotting

Typowy ostry brytyjski styl bez zbednego pied...lenia ...

Polecam takze Human Traffic, Harry Brown, 1 Day, Kidulthood, Adulthood, Savage, F, i wiele innych typowo brytyjskich filmow ...

aproxx

Chyba Snatch czy Lock, Stock and Two Smoking Barrels przedstawiac nikomu nie trzeba ...

aproxx

HT oglądałam, o kulturze klubowej, co prawda, ale podobny

ocenił(a) film na 5
aproxx

To nie jest "typowy brytyjski" film. To jest, wbrew temu co pisala polska prasa, film szkocki. Uchwytuje te szkockosc na wielu plaszczyznach kulturowych. Przyznam, ze film niespecjalnie mi sie spodobal, a drugi raz nie udalo mi sie do niego podejsc, ale to nie zmienia faktu, ze specyfika szkocka jest w nim wyraznie zaakcentowana, lacznie z jezykiem. Nie jest to wiec typowy brytyjski film ani typowy brytyjski klimat.

per333

,,, Nie jest to wiec typowy brytyjski film ani typowy brytyjski klimat. ,, Czlowieku to ty chyba nigdy na wyspach nie byles. Mieszkam w Irlandii od 8 lat i klimaty irlandzkie,angielskie, szkockie to jedno i to samo ... Zyciowe priorytety sa takie same/ muzyka/ styl/ podejscie do zycia itd ... Nawet domy/ulice w tych krajach wygladaja tak samo juz nie mowiac o pubach i innych.

per333

Obejrzyj sobie Human Traffic angielski film i wtedy powiedz czy to nie jest styl brytyjski ... Wydaje mi sie, ze rozmawiam z osoba, ktora nie ma pojecia na ten temat ...

ocenił(a) film na 10
aproxx

racja

ocenił(a) film na 10
aproxx

A ja "CZYSTY i TRZEŹWY" z niezawodnym Michaelem Keatonem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones