PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=696071}

Trainspotting 2

T2: Trainspotting
6,9 37 680
ocen
6,9 10 1 37680
5,7 21
ocen krytyków
T2: Trainspotting
powrót do forum filmu T2: Trainspotting

Też uzależniony

ocenił(a) film na 8

Każdy z każdego filmu wyciąga coś innego. Dla jednych obie części są ucieleśnieniem buntu i historii przeciw systemowi. Dla mnie jest opowieścią o chorobach, które Nas toczą od środka tak jak Begbiego ciągła wściekłość, która znowu zaprowadza go do pierdla. Tak choroba Rentona, który nie umie się przystosować i znów kończy w swoim pokoju u boku ojca z niekończacym się pokojem. Ja jednak po obejrzeniu stwierdzam, że warto próbować się zmieniać bo nikt do końca nie chce skończyć w tym samym miejscu gdy będzie umierać twardo trwając przy swoich przekonaniach o beznadzieii. Mi jest bardzo ciężko tak jak bohaterom ale będę próbował.

ocenił(a) film na 7
TheSzakal88

Słuszna uwaga. Życzę wytrwałości i powodzenia - na pewno warto. Pozdro!

ocenił(a) film na 8
TheSzakal88

I było warto ?

TheSzakal88

jakiego buntu? to ze ludzie zyja sobie wedlug wlasnych zasad i wlasnych przekonan oznacza, ze sie buntuja? i to jeszcze w podbitym, historycznie zniewolonym kraju i miejscowosci zniszczonej najpierw przez niewolnictwo i pozniej korporacjonizm i naplyw obcej kultury, ktora inwazyjnie wypiera ta lokalna. to kto tu sie buntuje? ludzie wierni swoim przekonaniom czy cala reszta, ktora stara sie im cos narzucic silowo i podporzadkowac do wlasnego widzimisie planu inynierki spolecznej? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones