Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

strona o Friends

użytkownik usunięty

Zapraszam wszystkich na stronę poświęcona serialowi "Friends".
www.friendsite.republika.pl

mam prośbę, jeśli dodajecie do bazy film polski, to piszcie czasem swoje info, a nie przeklejacie je tylko z www.filmpolski.pl. ostatnio jest to masowe, wszyscy kopiują tylko streszczenia z tego portalu. ok, ale jest jakiś umiar... dziwnie to będzie wyglądało, jeśli połowa filmów w bazie bedzie miała napisane skąd...

W dalszym ciągu nie mogę dodać swoich ulubinych kin do strony , punkty liczą się jak chcą, postarajcie się żeby poprawić ten bajzel!!!!!!!!!!!

czy komus udalo sie wziac udzial w quizie o Jamesie Bondzi? (tym z 31pytaniami) ja probuje i nic z tego - skrypt mnie zawiadamia, ze juz glosowalem... A tyle sie naszukalem odpowiedzi :(

co się tu dzisiaj dzieje? znikają komentarze, punkty, oddane głosy, w newsroomie rano wszystko było inaczej, co to za cuda???

Dlaczego nie dostaję punktów jak głosuje?
Dlaczego nie pojawia mi sie nawet napis "dziekujemy za oddany głos ????"

Jak wam sie podoba nowa skorka bo ja sie juz przesiadlem z "Tolkiena". :)))

Widmoo ma rację że pusto jakoś na fw, mimo to że już dawno po wakacjach. Ja sam jakoś sie rozleniwiłem.
A tak w ogóle to nawet już wyników konkursów nie podają. Pewnie redakcja kroi wszystkie nagrody. :-)

czy któreś z was ma może informację o tym, gdfzie u nas w kraju mozna dostać filmowe plakaty...?! najlepiej jakieś starsze, ale nie pogardzę tymi nowymi... ja znam tylko jedno takie miejsce - kino muranów - 5zł od plakatu gutka... liczę na pomoc.

Głowa do góry

użytkownik usunięty

NIc się nie martw , jeśli w swoje streszczenia i komentarze włożysz choć odrobinę wiedzy i serca , to będzie się to z przyjemnością czytało i być może wniesie to trochę świerzości do "Filmwebu".Życzę lekkiego lub ostrego pióra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones